Geoblog.pl    basica    Podróże    E t i o p i a 2008    ...Ethiopia of my mind...

...Ethiopia of my mind...

Polska, Warszawa

13.40 lądujemy w Warszawie. Żegnamy się z całą grupą i dużą taxi jedziemy w piątkę na dworzec centralny. Udaje się w miarę szybko kupić bilety i możemy jechać dalej - do domu.

Niestety, to już koniec wyprawy.

Zostają wspomnienia, ulotne wrażenia, odczucia, mnóstwo zdjęć ... Piękny afrykański kraj wraz z jego mieszkańcami na zawsze pozostanie w sercu.

"Wszyscy należymy do Afryki.
Nić łącząca nas z afrykańskimi przodkami rozciąga się przez tysiące pokoleń,
ale wciąż porusza czułe struny w naszych sercach..."
(John Reader)

basica - 2009-03-05 01:06
Dzięki...

Hajle
Hajle - 2009-03-16 09:13
Faktycznie piękne. Czekam jeszcze na resztę opisów z poradami. Też planujemy wyjazd do Etiopii w tym roku

basica - 2009-03-16 19:22
Sorry - nie zamierzam tu umieszczać porad, raczej wielki skrót trasy wojażu.
Porad mnóstwo w necie. poza tym ja bylam z biurem a nie całkiem prywatnie.

Edward
Edward - 2010-10-07 05:36
Czytałem twój reportaż z dużym zaciekawieniem.
Bardzo ładnie opisałaś Swoją podróż.
Ja jadę w styczniu do Addis Abeby.
Ożeniłem się parę miesięcy temu z etiopką.
Ciekawi mnie wszystko co ludzie piszą o tym kraju.W styczniu lecę z żoną pierwszy raz do jej kraju.Pozdrawiam Edward

basica - 2010-10-07 14:12
Do Edwarda
Życzę Wam obojgu szczęścia i radości.
Etiopia to mój ukochany, najbardziej fascynujący kraj Afryki - gdybym tylko mogła - jeździłabym tam jak najczęściej.
Czytam na temat - co tylko się da (ostatnio zakupiłam na Afrykamerze "trzy filiżanki Etiopii". Już się cieszę na lekturę.
Jeśli mógłbyś - odezwij się ze swoimi wrażeniami - jak tam już dotrzesz i pobędziesz.
Pozdrawiam

Baska Bor...ska
Zasoby: 291 wpisów291 25 komentarzy25 1809 zdjęć1809 25 plików multimedialnych25